• Zdjęcia
  • Opublikowano:
  •  

2020 Gościniec Kowalova zaprasza!

Oddajemy głos nowym właścicielom Gościńca Kowalova!

Gościniec Kowalova (dawny Eden), zlokalizowany jest w malowniczej dolinie w Masywie Dzikowca i Lesistej Wielkiej, wchodzących w skład Gór Kamiennych. Jest to samo serce Parku Krajobrazowego Gór Wałbrzyskich. Idealne miejsce dla miłośników pieszych oraz rowerowych wycieczek górskich. Okolica zapewnia doskonałe, naturalne warunki do uprawiania sportów lotniarskich, paralotniarskich, szybowcowych. W zimie korzystać można z pobliskich stoków narciarskich (Dzikowiec, Andrzejówka).

Gościniec Kowalova, zlokalizowany jest zaledwie 7km od granicy z Czechami. Jest to doskonałe miejsce wypadowe do Skalnego Miasta(12km) czy Pragi (190km). 20 km od obiektu odwiedzić można Zamek Książ w Wałbrzychu, 1,5km od Gościńca znajduje się Sokołowsko, najstarsze na świecie uzdrowisko, specjalizujące się w leczeniu chorób płuc. Z Gościńca jest również blisko (12 km) do Chełmska Śląskiego gdzie zobaczyć można "Domki tkaczy Dwunastu Apostołów", 16km od Krzeszowa i Barokowej Bazyliki Mniejszej, 18km od Osówki i słynnego podziemnego miasta.

W ofercie posiadamy 14 pokoi gościnnych (2,3,4 oraz 5 osobowych), stanowiących bazę noclegową dla 38 osób. Wszystkie pokoje mają prywatne łazienki, wyposażone są w pościel i ręczniki.

Na terenie obiektu znajduje się restauracja (mieszcząca 30 gości), serwująca pyszne domowe obiady. Do dyspozycji gości mamy także salę bankietową o powierzchni 90 m2, gdzie organizujemy także imprezy okolicznościowe (max 50 osób). Na terenie Gościńca mamy także miejsce na piknik i ognisko oraz plac zabaw dla dzieci.

 

Dodatkowe informacje

Tytuł:
Gościniec Kowalova zaprasza!
Autor:
Marcin Flieger
Data:
12 lipca 2020 r.

Komentarze obsługiwane przez CComment