Okradł Mieroszowiankę! Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności!

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Boguszowie Gorcach w ubiegłą niedzielę zatrzymali 32-latka, który najpierw ukradł swojej partnerce pieniądze, a następnie wszczął awanturę domową. Wałbrzyska prokuratora zastosowała wobec mężczyzny dozór policyjny. Grozi mu teraz do 5 lat pozbawiania wolności.

Do zdarzenia doszło 19 kwietnia br. w Mieroszowie. Dyżurny Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach został powiadomiony przez kobietę, iż jej partner w dniu wczorajszym - pod jej nieobecność - ukradł z mieszkania pieniądze, a po powrocie do domu wszczął awanturę.

Na miejsce natychmiast udali się policjanci, którzy zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu wałbrzyskiego. Mundurowi ustalili, iż mężczyzna był zazdrosny o swoją partnerkę i w złości pod jej nieobecność zabrał pieniądze należące do kobiety. Skradzioną gotówkę wydał na alkohol, a gdy na drugi dzień wrócił do domu, to chciał „wyjaśnić” z partnerką swoje obawy. Jadnak zamiast normalnej rozmowy zaczął awanturować się z pokrzywdzoną, przy okazji wyładowując swoją złość na wyposażeniu mieszkania. Wtedy to zdenerwowana kobieta powiadomiła o całym zajściu Policję. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

We wtorek 21 kwietnia br.,  32-letni mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu, która zastosowała wobec niego dozór policyjny. Mężczyźnie grozi teraz do 5 lat pozbawiania wolności. Policjanci w trakcie czynności procesowych odzyskali część skradzionej gotówki.

Zespół Komunikacji Społecznej
Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu
p.o. asp. szt. Agnieszka Głowacka-Kijek

Na filmie policjanci prowadzą czynności z zatrzymanym mężczyzną. KMP w Wałbrzychu

Komentarze obsługiwane przez CComment