Reklama

Serwis historyczno-informacyjny Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś funkcjonujący w domenie https://mieroszowdawniej.pl to ponad 6500 użytkowników miesięcznie, którzy w trakcie ponad 15000 sesji generują blisko 40000 wyświetleń stron Serwisu w skali miesiąca (dane wg. Google Analytics za rok 2018).

 

BANNERY REKLAMOWE:

Dla podmiotów zainteresowanych reklamą w postaci bannerów, dostępne są dwa bloki reklamowe, w formacie plików graificznych  500 x 565 px oraz 300 x 250 px, z odnośnikiem do strony głównej reklamodawcy.

 


Wygląd bannera reklamowego 500 x 565 px

 

ARTYKUŁY SPONSOROWANE:

Na łamach Serwisu możliwa jest również prezentacja artykułów reklamowych, oznaczonych informacją "artykuł zawiera lokowanie produktu". Treść artykułu może zawierać nie tylko informację, linki oraz zdjęcia ale również filmy i załączniki np. katalogi produktów, usług. Artykuły dodatkowo prezentowane są na stronach społecznościowych Serwisu (Facebook, Twitter, Instagram). Dzięki czemu Państwa oferta dociera to znacznie szerszej grupy odbiorców.

 

Osoby zainteresowane reklamą na łamach serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś proszone są o bezpośredni kontakt emailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.